RZK AnasayfaFortinetÜrünler


Fortinet Ürünler

Fortinet'in kapsamlı ürün portföyü; ASIC hızlandırılmış performansı, entegre çoklu tehdit koruması ve sürekli güncellenen, derinlemesine tehdit istihbaratı ile desteklenen Network güvenlik cihazları ve tamamlayıcı ürünlerin güçlü bir karışımını sunar.
Bu eşsiz kombinasyon, toplam sahip olma maliyetini azaltmak ve genişleme için esnek, ölçeklenebilir bir yol sunarak, her ölçekteki işletme, kurum, üniversite, servis sağlayıcı ve telekomünikasyon firmalarına network, içerik ve uygulama güvenliği sağlar.

Fortinet ürünlerinin küçük ofis ölçeğinden, Telco operator ölçeğine kadar geniş yelpazede ürünleri mevcuttur.

» FortiGate   » FortiSwitch   » FortiManager   » FortiToken   » FortiSandbox   » FortiPam
» FortiWifi   » FortiAnalyzer   » FortiWeb   » FortiSIEM   » FortiExtender    
» FortiAP   » FortiMail   » FortiClient   » FortiNAC   » FortiDeceptor    
             Dokümanlar

› Fortinet Matrix (İng.)

› Teknik Dokümanlar


 

Fortinet Türkçe Ürün Kataloğu için
tıklayınız...

     
 

Fortinet İngilizce Broşür için tıklayınız...

             Fortinet Demo Merkezi
             Fortinet Videolar
 FortiGate
Yüksek Performanslı Yeni Nesil Firewall


Fortinet'in öncü ağ güvenliği platformu olan FortiGate, kapsamlı güvenlik ve ağ oluşturma işlevleri sağlayan fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında çalışabilecek model seçeneklerine sahiptir. Küçük işletmelere yönelik ürünlerden, büyük ölçekli işletmeler, veri merkezleri ve servis sağlayıcılara yönelik ürünlere uzanan güvenlik çözümleri içerir. Fortinet, karmaşık siber tehditlere karşı üstün koruma sağlamak üzere en yenilikçi ve yüksek performanslı FortiGate yeni nesil ağ güvenliği platformlarını sunar.

FortiGate çözümleri, ağdaki trafiği kendi geliştirdiği SPU.lar ve mimari sayesinde düşük gecikme süreleri ile çok hızlı inceler. Bu denetimler, yalnızca kurum politikalarına uygun trafiğe izin verildiğinden emin olmak için benzersiz bir hız, ölçek ve performansla gerçekleşir ve bunların tümü, kullanıcı deneyimini bozmadan veya maliyetli kesinti süreleri yaratmadan yapılır.

FortiGate Yeni Nesil Firewall Çözümleri, endüstri lideri FortiGuard Labaratuvarları tehdit algılama çözümünü, FortiOS işletim sistemi ve amaca yönelik olarak tasarlanmış işlemcilerini bir araya getirerek üst düzey güvenlik, derinlemesine görünürlük / izlenebilirlik ve şifreli trafikte dahil olmak üzere üstün performans sağlar. FortiGate çözümleri, bulut uygulamalarına, IoT cihazlarına otomatik görünürlük sağlar ve kurumsal ağın uçtan uca topoloji görünümünü otomatik olarak keşfeder.

Yeni nesil FortiOS platformu ile gelen Security Fabric mimarisi; tüm saldırı yüzeyi boyunca uçtan uca güvenlik, farkındalık ve otomatik güvenlik çözümü sağlamaktadır. Security Fabric, daha fazla iş yükü ve veri eklendiğinde güvenliğin dinamik olarak genişlemesine ve uyum sağlamasına izin verir. Fortinet Security Fabric'in ayrılmaz bir parçası olan FortiGate Yeni Nesil Firewall Çözümleri, kapsamlı Fortinet güvenlik portföyü ve üçüncü taraf güvenlik çözümleri ile de iletişim kurabilir.

 

» FortiGate-40F
» FortiGate-60F
» FortiGate-80F
» FortiGate-90G
» FortiGate-120G/121G
» FortiGate-100F/101F
» FortiGate-200F/201F
» FortiGate-400F/401F
» FortiGate-600F/601F
» FortiGate-900G/901G
» FortiGate-1000F/1001F

» FortiGate-1800F/1801F
» FortiGate-2600F/2601F
» FortiGate-3000F/3001F
» FortiGate-3200F/3201F
» FortiGate-3500F/3501F
» FortiGate Virtual AppliancesFortiWiFi
Kablosuz Güvenlik Sistemleri 

» FortiWiFi-40F
» FortiWiFi-60F/61F

 


FortiAP
Kablosuz Erişim Noktaları


FortiAP.ler, çalışanlara ve misafirlere aynı şekilde Wi-Fi erişimi sağlamak için herhangi bir ağa eklenebilir. FortiAP'ler, fiyat ve ihtiyaçlarına göre 2x2'den 4x4'e, dahili veya harici anten gibi çeşitli modeller içerir. Kampüsten şube dağıtımlarına kadar kullanım için mükemmel çözüm FortiAP.ler, Fortinet Security Fabric entegrasyonu ile, dünya çapındaki kuruluşların değerli varlıklarını ve verilerini korumak için gereken geniş görünürlük, otomatik koruma ve entegre tehdit tespiti sağlar.

 

» FortiAP-221E
» FortiAP-223E
» FortiAP-231F
» FortiAP-231G
» FortiAP-234F
» FortiAP-431F

» FortiAP-431G
» FortiAP-433F
» FortiAP-432F

» FortiAP GPI-115/GPI-130FortiSwitch
Güvenli Access Switch'ler


FortiSwitch Secure Access Switchleri, tehdit altındaki küçük ve orta ölçekli işletmeler, dağıtık işletmeler ve şube ofisleri için üstün güvenlik, performans ve yönetilebilirlik ile güvenli, basit, ölçeklendirilebilir ethernet çözümü sunar. FortiGate Ağ Güvenliği Platformuna tam olarak entegre edilen FortiSwitch cihazları, doğrudan FortiGate arayüzünden yönetilebilir. Bu yönetim noktası, nasıl bağlandıklarına bakılmaksızın ağdaki tüm kullanıcıların ve cihazların tam olarak görülebilmesini ve kontrol edilmesini sağlar.

 

» FortiSwitch-124F
» FortiSwitch-124F-FPoE
» FortiSwitch-148F
» FortiSwitch-148F-FPoE
» FortiSwitch-224E
» FortiSwitch-424E
» FortiSwitch-424E-PoE

» FortiSwitch-424E-FIBER
» FortiSwitch-448E
» FortiSwitch-448E-PoE
» FortiSwitch-424E-FIBER
» FortiSwitch-1024E
» FortiSwitch-T1024E
» FortiSwitch-1048EFortiAnalyzer
Güvenlik Odaklı Analiz ve Log Yönetimi


Günümüzde dijital saldırı yüzeyi hızlı bir şekilde genişliyor ve gelişmiş tehditlere karşı korunmayı giderek zorlaştırıyor. Karmaşık ve çok uçlu altyapıların zorlukları, siber olaylarda ve veri ihlallerinde artış sağlamaya devam ediyor. Bazı işletmelerde kullanılan çeşitli güvenlik ürünleri tipik olarak noktasal alanlarda çalıştığından dolayı ağ ve güvenlik operasyon ekiplerinin ağın genelinde neler olup bittiğine dair net ve tutarlı öngörülere sahip olmalarını engeller.

Analiz ve otomasyon yeteneklerine sahip entegre bir güvenlik mimarisi, görünürlüğü ve otomasyonu tamamıyla ele alabilir ve önemli ölçüde iyileştirebilir. FortiAnalyzer, riskleri azaltmak ve kuruluşunuzun genel güvenliğini iyileştirmek için tüm saldırı yüzeyiniz için tek noktadan yönetim, otomasyon ve yanıt aracılığıyla gelişmiş tehditlere ilişkin derin öngörüler sağlar. Fortinet Security Fabric ile entegre olan FortiAnalyzer, saldırı yüzeyini genişleten yeni ve gelişmekte olan teknolojileriyle analiz etme ve izleme karmaşıklığını basitleştirir ve uçtan uca görünürlük sağlayarak tehditleri tanımlamanıza ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

 

» FortiAnalyzer-150G
» FortiAnalyzer-300G
» FortiAnalyzer-810G
» FortiAnalyzer-1000G
» FortiAnalyzer-2000E

» FortiAnalyzer Virtual Appliance


FortiMail
Kapsamlı Mesajlaşma Güvenliği Sistemleri


E-posta, işletmeler için en kritik iletişim aracıdır. Ne yazık ki, bu aynı zamanda e-postayı artan saldırı hacmi ve karmaşıklığı ile en önemli tehdit unsuru yapmaktadır. FortiMail, dinamik saldırı yüzeyinizin güvenliğini sağlamaya, hassas verilerin kaybını önlemeye ve düzenlemelere uyumu korumaya yardımcı olmak için hacimsel ve hedeflenmiş siber tehditleri durduran, en üst düzey güvenli bir e-posta ağ güvenlik
platformudur. Yüksek performanslı fiziksel ve sanal cihazlar, küçük işletmelerden hizmet sağlayıcılara, operatörlere ve büyük işletmelere kadar her boyutta kuruluşa hizmet vermek için yerinde veya genel bulutta devreye girer.

FortiMail birçok bağımsız test kuruluşu tarafından yüksek yakalama oranları, öncü doğruluk ve mükemmel genel güvenlik etkinliği için test edilerek onaylanmıştır. FortiMail, hem gelen trafiği denetleyerek gelen tehditleri tespit etmek ve önlemek için, hem de uyumluluk veya değerli verileri korumayla ilgili politikaları uygulamak için giden trafiği denetlemek üzere tasarlanmıştır.

 

» FortiMail-200F
» FortiMail-400F
» FortiMail-900F
» FortiMail-2000F
» FortiMail-3000F

» FortiMail Virtual Appliance


FortiManager
Otomasyon Odaklı Ağ Yönetimi


Dijital dönüşüm (DX) teknolojilerinin hızlı akışı, ağları ve ağ güvenliğini çok daha karmaşık ve savunmasız hale getirmektedir. Kötü niyetli siber saldırılar ciddi bir sorun olmaya devam ederken, son zamanlarda yapılan araştırmalar, geçen yıl tüm ihlallerin yarısından fazlasının önlenebilecek zararsız kaynaklardan geldiğini göstermektedir. Otomasyona dayalı ağ işlemlerine öncelik veren bir güvenlik stratejisi bu ihlalleri önlemeye yardımcı olabilir. Fortinet Security Fabric'in bir parçası olarak FortiManager, ihlallere karşı daha iyi koruma sağlamaya yönelik merkezi yönetim, en iyi uygunluk uygulamaları ve iş akışı otomasyonu için ağ operasyonları kullanım durumlarını destekler.

FortiManager, Fortinet cihazlarınızı tek noktadan kurumsal kalitede yönetme imkanı sağlar. Doğru algılama, otomatik korelasyon ve hızlı yanıt özellikleri aracılığıyla tüm dijital saldırı yüzeyinde görünürlüğü ve tek bir merkezi noktadan, artan siber tehditlere ilişkin farkındalığı optimize edin.

 

» FortiManager-200G
» FortiManager-410G
» FortiManager-1000G
» FortiManager-3000G
» FortiManager-3700G

» FortiManager Virtual Appliance


FortiWeb
Web Uygulama Güvenliği ve API Koruması


FortiWeb, web uygulamalarını ve API'leri bilinen ve bilinmeyen güvenlik açıklarını hedefleyen saldırılardan koruyan ve düzenlemelere uygunluğun korunmasına yardımcı olan bir web uygulaması güvenlik sistemidir (WAF). Her uygulamayı modellemek için makine öğrenimini (ML) kullanan FortiWeb, uygulamaları bilinen güvenlik açıklarından ve sıfır gün (Zero Day) tehditlerinden korur. Yüksek
performanslı fiziksel ve sanal cihazlar, küçük işletmelerden hizmet sağlayıcılara, operatörlere ve büyük işletmelere kadar her boyutta kuruluşa hizmet vermek için yerinde veya genel bulutta kullanılır.

 

» FortiWeb-100E
» FortiWeb-400F
» FortiWeb-600F
» FortiWeb-1000F
» FortiWeb-2000F
» FortiWeb-3000F
» FortiWeb-4000F

» FortiWeb Virtual ApplianceFortiClient
Uç Nokta / Masaüstü Koruma Sistemi


FortiClient Lite, FortiClient ve FortiClient Premium paketlerinden oluşan gelişmiş ve kapsamlı son kullanıcı güvenliği yazılımıdır.

 

» FortiClient Endpoint Security
FortiToken
Kimlik Doğrulama Çözümü


FortiToken tek kullanımlık şifre (one-time password - OTP) teknolojisini kullanarak iki seviyeli (two-factor authentication) kimlik doğrulama çözümü sunar. Son kullanıcı açısından gerçek taşınabilirlik ve esneklik sağlayan anahtarlık boyunda küçük bir cihazdır. Hiçbir istemci yazılımı kurulmasına gerek yoktur. Butona bir kez bastığınızda FortiToken-200, kritik ağlara ve uygulamalara erişim için kullanıcı kimliğini doğrulamak üzere her 60 saniyede bir, güvenli tek seferlik parola üretir ve görüntüler.

 

» FortiToken-200B

 

FortiSIEM
Modern Ağlar için Birleşik Olay Korelasyonu ve Risk Yönetimi


Altyapı, uygulamalar ve uç noktaların (IoT cihazları dahil) tümü güvenli hale getirilmelidir. Bu, tüm cihazların ve tüm altyapının gerçek zamanlı olarak görünür olmasını gerektirir. Kuruluşların ayrıca hangi cihazların bir tehdit oluşturduğunu ve nerede olduğunu bilmeleri gerekir. FortiSIEM burada devreye girer. FortiSIEM; görünürlük, korelasyon, otomatik yanıt ve düzeltmeyi ölçeklenebilir tek bir çözümde bir araya getirir. Kaynakları etkin bir şekilde kullanmak, ihlal tespitini iyileştirmek ve hatta ihlalleri önlemek için ağ ve güvenlik operasyonlarını yönetmenin karmaşıklığını azaltır.
FortiSIEM mimarisi, loglar, performans ölçümleri, güvenlik uyarıları ve yapılandırma değişiklikleri dahil olmak üzere çeşitli bilgi kaynaklarından birleşik veri toplama ve analizi mümkün kılar.

  » FortiSIEM 500F
» FortiSIEM 500G
» FortiSIEM 2000F
» FortiSIEM 2000G
» FortiSIEM 3500G
 

FortiNAC
Ağ Erişim Kontrolü


FortiNAC, Fortinet'in Security Fabric yapısı ile güçlendirilmiş, ağınızdaki her şey için görünürlük, kontrol ve otomatik yanıtlar geliştirebilen, ağ erişim kontrolü çözümüdür. FortiNAC, Nesnelerin İnterneti (IoT) tehditlerine karşı koruma sağlar, kontrolü üçüncü taraf cihazlara kadar genişleterek çok çeşitli ağ olaylarına otomatik yanıtlar verebilir.
Sanal ortamlar da dahil olmak üzere tüm bağlı cihazların doğru bir envanterini oluşturur, sağlıklı bir şekilde varlıklarını sürdürmelerini sağlayan düzenleyici kuralları devreye sokar ve tüm ağ varlıklarının net bir görünümünü sağlar.
FortiNAC ürün grubu, donanım (Appliance), sanal makine (VM) ve ilgili lisansları içermektedir. Ayrıca, kablolu ağlarda 802.1x gereksinimine ihtiyaç duymamaktadır.

  » FortiNAC-CA-500F
» FortiNAC-CA-550F
» FortiNAC-CA-600F
» FortiNAC-CA-700F

» FNC-CAX-VM Virtual Appliance
» FNC-MX-VM Virtual Appliance


FortiSandBox
Sıfır Gün (Zero-day)Tehdit Koruması


Yapay zeka (AI) destekli FortiSandbox, fidye yazılımı, kripto-kötü amaçlı yazılım ve diğerleri dahil olmak üzere hızla gelişen ve daha fazla hedeflenen tehditleri geniş bir dijital saldırı yüzeyinde ele almak için Fortinet?in Security Fabric platformuyla entegre olan ihlal koruma çözümünün bir parçasıdır. Özellikle, sıfır gün gelişmiş kötü amaçlı yazılım algılama ve yanıtlama otomasyonu aracılığıyla gerçek zamanlı eyleme dönüştürülebilir zeka sunar.
FortiSandbox, fiziksel, sanal cihazdan genel buluta ve hosting hizmeti dahil olmak üzere her ortama uyacak çeşitli dağıtım seçenekleri sunmaktadır.

  » FortiSandBox ModelleriFortiExtender
Kablosuz WAN Genişletici


Hücresel LTE altyapısını (3G, 4G) ve 5G'yi kullanarak FortiGate gibi bir güvenlik duvarına güvenli ve yüksek performanslı bir WAN bağlantısı sağlar ve işletmelerin uzak şubelerini, perakende mağazalarını ve diğer dağıtılmış sitelerini birbirine bağlamasına yardımcı olur.

FortiExtender, kuruluşların kablolu internet bağlantısı olmayan uzak şubelerini, perakende mağazalarını ve diğer dağıtılmış sitelerini birbirine bağlamak için de kullanabileceği bir cihazdır. FortiSASE yapılarına entegredir

FortiExtender, güvenli satış noktası (POS) sistemlerinden araç filosu iletişimine kadar internete güvenilir geniş bant erişimi sağlar. Fortinet Security Fabric'in bir parçası olarak,uzak cihaz bağlantısına bağlı akıcı iş operasyonlarını destekler ve işletmelerin ağlarını merkezi olarak yönetmesine ve korumasına olanak tanır.

  » FortiExtender ModelleriFortiDeceptor
Aldatma Temelli İhlal Koruma Çözümü


Saldırganları tuzağa düşürmek ve ağdaki etkinliklerini izlemek için kullanılır. FortiDeceptor, gerçek sistemlere ve hizmetlere benzeyen sahte hedefler oluşturarak çalışır. Bu hedefler, saldırganları ağlarına çekmek ve kimliklerini ve hedeflerini ortaya çıkarmak için  kullanılır

 

» FortiDeceptor Rugged 100G
» FortiDeceptor 100G
» FortiDeceptor 1000G

 

» FortiDeceptor Virtual Appliance


FortiPam
Erişim Yönetimi ve Kontrol (IAM) Çözümü


Ayrıcalıklı erişim ve oturum yönetimini kapsar. Kuruluşlarda özel yetkilere sahip kullanıcı hesaplarının aktivitelerinin korunması, yönetilmesi, izlenmesi ve kontrol edilmesi için kullanılır. Bu sayede güvenlik açıklarının azaltılmasını ve veri güvenliğinin korunmasını sağlar.

 

» FortiPAM 1000G
» FortiPAM 3000G

» FortiPAM Virtual Appliance


Kurumsal
RZK Hakkında
Fatura Bilgileri
  Çözümler
Network
Güvenlik
Veri Depolama
  Markalar
Fortinet
EnGenius
Netgear
FortiLogger
  Hizmetler
Satış Öncesi Destek
Eğitim
Kurulum
Teknik Destek
Destek Anlaşması
Hızlı Ürün Değişimi
  Garanti ve Arıza
Garanti Şartları

Arıza ve RMA


  Haberler
İletişim Bilgileri
Anasayfa
RZK Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri
Ankara Ticaret Merkezi - A Blok
1450. Sokak No: 3 Kat: 10 Daire: 48-51
06510 Çukurambar / ANKARA
Tel: 0 (312) 472 15 30 Faks: 0 (312) 472 15 40

info@rzk.com.tr

KVKK Aydınlatma Metni

Copyright © 2013 - Her Hakkı Saklıdır